Natahovací kalhotky

Absorpční kalhotky Attends se dodávají v několika různých typech, takže si můžete být jisti, že najdete ten správný tvar a typ pro vaše potřeby.

Absorpční kalhotky Attends Pull-Ons a Attends Pull-Ons Discreet mohou používat muži i ženy. Attends Pull-Ons Discreet mají nižší pas a těsněji přiléhají k tělu. Jsou vhodné pro lehkou až střední močovou inkontinenci. Jedná se o nejdiskrétnější verzi v rámci sortimentu Pull-Ons.

Všechny naše kalhotky jsou navrženy tak, aby je bylo možné nosit jako běžné spodní prádlo, takže skvěle padnou. Víme, že uživatelé oceňují diskrétnost. Díky plně elastickému a měkkému pasu vyrobeným speciální technologií se naše kalhotky pohodlně přizpůsobí vašemu tělu a jsou diskrétní i pod přiléhavým oblečením.

Pomocí níže uvedených filtrů můžete vyhledat vhodné produkty dle stupně inkontinence a velikosti, nebo přejděte k zobrazení celé řady.

Vyberte úroveň inkontinence:

×
Lehká inkontinence je stav, kdy dochází k malým kapkám nebo výronu moči. Středně těžká inkontinence je taková, při níž dochází k malým nebo někdy i větším výronům moči. Těžká inkontinence je, když vylučujete větší množství moči a/nebo stolice.

Vybrat úroveň absorpce:

×
Čím vyšší číslo, tím více výrobek absorbuje. Náš systém číslování je od 0 do 10.

Vyberte velikost:

×
Natahovací kalhotkyNatahovací kalhotky

 1. Lehká
  Pull-Ons Discreet 3 M Natahovací kalhotky
 2. Lehká
  Attends Pull-Ons 4 S Natahovací kalhotky
 3. Lehká
  Attends Pull-Ons 4 M Natahovací kalhotky
 4. Lehká
  Attends Pull-Ons 4 L Natahovací kalhotky
 5. Lehká
  Attends Pull-Ons 4 XL Natahovací kalhotky
 6. Těžká
  Attends Pull-Ons 6 XS Natahovací kalhotky
 7. Těžká
  Attends Pull-Ons 6 S Natahovací kalhotky
 8. Těžká
  Attends Pull-Ons 6 M Natahovací kalhotky
 9. Těžká
  Attends Pull-Ons 6 L Natahovací kalhotky
 10. Těžká
  Attends Pull-Ons 6 XL Natahovací kalhotky
 11. Těžká
  Attends Pull-Ons 8 S Natahovací kalhotky
 12. Těžká
  Attends Pull-Ons 8 M Natahovací kalhotky
 13. Těžká
  Attends Pull-Ons 8 L Natahovací kalhotky
 14. Těžká
  Attends Pull-Ons 8 XL Natahovací kalhotky
Výhody
Quick-Dry
Pro rychlou absorpci a sucho.
Quick-Dry je sací vrstva umístěná přímo pod horní vrstvou, kudy se moč dostává do pomůcky. Rychle odvádí moč pryč od pokožky do savého jádra a zabraňuje návratu moči na povrch. Zvládne několik výronů moči, aniž by to ovlivnilo fungování pomůcky, čímž zajišťuje ochranu uživatele před únikem moči a zároveň suchou pokožku..
Aktivní zóna
Tam, kde je potřeba největší absorpce.
Aktivní zóna je název pro střední část pomůcky (také označovanou jako Mid-50), která obsahuje relativně vysoké procento absorpčního materiálu (buničiny a SAP) ve srovnání s okraji (přední a zadní část) pomůcky. Obecně se uznává, že „bod močení“ se nachází ve středu pomůcky, a proto je v této části potřeba vysoké absorpce.

 

100% Prodyšnost
Pro komplexní vzdušnost.
Prodyšný materiál má schopnost propouštět vzduch. Použití tohoto materiálu pomáhá, aby byla pokožka vystavena vzduchu, který může stimulovat zdraví pokožky, aniž by docházelo k úniku moče.
Ochrana proti zápachu
Chrání vás před nepříjemnými pachy.
SAP obsažený v savém jádru pomůcky pohlcuje moč a znemožňuje její návrat na povrch pomůcky, čímž snižuje riziko jejího úniku. Čím účinněji je moč uzamčena uvnitř jádra, tím menší je riziko tvorby amoniaku. Amoniak vzniká při kontaktu moči s kyslíkem a způsobuje nepříjemný zápach.