O společnosti Attends

Společnost Attends je předním výrobcem inkontinenčních produktů pro spotřebitele po celém světě a nabízí ucelený sortiment produktů pro všechny stupně a typy inkontinence.

Product Range

Produkty jsou navrženy tak, aby zajišťovaly:

  • vynikající ochranu před únikem moči,
  • suchou pokožku
  • ochranu proti zápachu,
  • pohodlné nošení.
Díky tomu poskytují uživatelům sebevědomí a svobodu žít normálním a aktivním životem.

 

Významnými faktory pro nepřetržitý pokrok společnosti jsou výrobní závody světové úrovně, efektivní zákaznický servis, logistická podpora a schopnost společnosti Attends uzpůsobit nejnovější absorpční technologie, čímž může zlepšovat nabídku produktů spotřebitelům a pečovatelům. Značka Attends je součástí podnikání společnosti Domtar v oblasti osobní péče. Výhodou této globální značky je to, že staví na možnosti výzkumu a vývoje, kterou poskytuje globální podnikání zaměřené na osobní péči, a současně má možnost vývoje lokálních produktů. Výrobní zařízení jsou rozmístěna jak v Evropě, tak v Severní Americe.

Systém řízení na evropském výrobním závodě ve švédském městě Aneby má osvědčení splňující normy ISO 9001, ISO 13485 a ISO 14001.

ISO Quality Assured

Garantovaná kvalita ISO

Systém řízení na evropském výrobním závodě ve švédském městě Aneby má osvědčení splňující normy ISO 9001, ISO 13485 a ISO 14001.

Dry & Discreet Promise

Slib sucha a diskrétnosti

Náš slib vám: produkty „Dry & Discreet“ zajišťující sucho a diskrétnost. Slib „Dry & Discreet“ naleznete na našich nových baleních a v našich tištěných materiálech.

proDERM

proDERM

Produkty Attends jsou testovány a schváleny Institutem proDERM, Institut pro aplikovaný dermatologický výzkum, Hamburk, Německo.