proDERM

Produkty Attends jsou testovány v souvislosti s vlivem na zdravím kůže a schváleny proDERM, Institut pro aplikovaný dermatologický výzkum, Hamburk, Německo.,

proDERM
Lidé, kteří potřebují inkontinenční pomůcky, je velmi často používají i 24 hodin denně. To znamená, že je jejich kůže neustále v kontaktu s povrchem výrobků. To je důvod, proč je tak důležité vybrat materiály, které jsou šetrné ke kůži. Ale co je ještě důležitější, zanechává-li inkontinenční pomůcka pokožku mokrou, dochází k podráždění kůže nebo dokonce k porušení integrity kůže. To je významným zdrojem nespokojenosti pro uživatele a zvyšují se tím i náklady na péči.
 
Jádrem technologie inkontinenčních pomůcek Attends je to, že poskytují vynikající ochranu proti prosakování a udržují kůži uživatelů suchou. Výsledky z proDERM testování (suchý i mokrý test a hodnocení použití) ukazují, že pomůcky Attends fungují velmi dobře ve vztahu ke zdraví pokožky.
 
To je důvod, proč proDERM udělil Attends pečeť jakosti *

Musíme získat pečeť každý den...

Každý den opustí továrnu Attends v Aneby (švédsko) 25 plných kamiů výrobků pro dodávky zákazníkům po celé Evropě. Chceme zachovat naše vysoké standardy kvality a zabýváme se každou reklamací našich výrobku. Veškeré stížnosti týkající zdraví pokožky uživatelů smluvně sdílíme s proDERM. To vytváří plnou transparentnost mezi Attends a proDERM. Při jakémkoliv zvýšení kožních zdravotních potíží, spojených s určitou kategorii pomůcek, proDERM očekává důkladné sledování a nápravu problému. Jsme hrdí na to, že od začátku spolupráce mezi Attends a proDERM (červen 2010), nebylo potřeba žádných nápravných opatření.