Natahovací kalhotky

Attends Pull-Ons Discreet Underwear 3 L

Číslo produktu:
212592
Attends Pull-Ons Discreet 3 jsou diskrétní, absorpční kalhotky pro muže a ženy určené pro lehkou až středně těžkou inkontinenci moči.
Stupeň inkontinence
Lehká
Stupeň savosti
3
Zobrazit velikost
M
L
Package Type Name
Bag

Not what you're looking for?

Find the right product >

Attends Pull-Ons Discreet 3 L jsou diskrétní natahovací kalhotky s hedvábně jemnou tkaninou a vynikajícím tvarem vypadající jako běžné spodní prádlo. Jsou vyvinuty pro citlivou pokožku. Lze je snadno navléknout i svléknout. Kalhoty jsou určeny pro řeení močové inkontinence u mužů a žen.
 • Skvěle sedí a vypadají jako klasické spodní prádlo
 • Pro lehkou až středně těžkou inkontinenci moči
 • Certifikace Oeko-Tex Standard 100 pro nezávadnost na lidské zdraví
 • Kožní snášenlivost Attends Pull-Ons Discreet 3 L je dermatologicky schválena Institutem proderm pro Aplikovaný Dematologický Výzkum
 • Vyvinuté pro citlivou pokožku
Attends Pull-Ons Discreet 3 L jsou diskrétní natahovací kalhotky určené pro muže a ženy s lehkou až střední inkontinencí moči.
FEATURES
 • Dvojité jádro s přijímací vrstvou poskytuje extra savost ve středu pomůcky, což pomáhá snižovat riziko protečení a udržuje pokožku suchou.
 • Měkké postranní bariéry snižují riziko protečení
 • Technologie ultrazvukového lepení bez lepidla pro větší měkkost
 • Diskrétní tvar a pocit
 • Plně elastický pas přiléhající k tělu
 • 100% prodyšné pro vaše pohodlí při nošení
 • Indikátor vlhkosti ukazuje, kdy je třeba pomůcku vyměnit

Jak to pomáhá

Aktivní zóna
Aktivní zóna

Aktivní zóna

Aktivní zóna je název pro střední část pomůcky (také označovanou jako Mid-50), která obsahuje vyšší množství savého materiálu (buničina a superabsorbent) ve srovnání s okraji (přední a zadní částí) pomůcky . Všeobecně se uznává, že „bod močení“ se nachází ve středu pomůcky, a proto je v této části výrobku potřeba vysoké absorpce pro zadržení moči.

Quick-Dry

Quick-Dry

Quick-Dry je název přijímací vrstvy umístěné přímo pod horní vrstvou, kde moč vstupuje do pomůcky. Speciální vlnitá vlákna rychle odvádí moč do jádra pomůcky, kde je absorbována a chrání tak pokožku před kontaktem s močí. Uzamčenná moč v savém jádru se tak nemůže vrátit na povrch ani při tlaku na savé jádro.

Quick-Dry
100% Prodyšné
100% Prodyšné

100% Prodyšné

Prodyšný materiál má schopnost propouštět vzduch. Použití tohoto materiálu pomáhá, aby byla pokožka vystavena vzduchu, který může stimulovat zdraví pokožky, aniž by docházelo k úniku moče.

Ochrana proti zápachu

Ochrana proti zápachu

Suoerabsorbent v jádru pomůcky pohlcuje a odvádí moč od povrchu pomůcky a od pokožky, čímž snižuje riziko jejího úniku. Čím účinněji je moč uzamčena uvnitř jádra pomůcky, tím menší je riziko tvorby amoniaku. Amoniak vzniká při kontaktu moči s kyslíkem a způsobuje nepříjemný zápach.

Ochrana proti zápachu

Příběhy uživatelů

Přečtěte si zkušenosti a tipy od lidí, kteří používají naše produkty ve svém každodenním životě