Suché a Diskrétní – To je náš slib !

Dry and Discreet

Suché

Produkty Attends poskytují vynikající ochranu proti prosakování a zajišťují tak suchou kůži pro uživatele.

Základní technologie Attends se zaměřuje právě na rychlou absorpci. Ta je skutečně zapotřebí zejména uprostřed vložky. Střed vložky je místem, kde se nachází většina z aktivních složek (vlákna - chmýří a superabsorbent). Jde o tzv. "aktivní zónu". Pokud vidíte jeden nebo oba z následujících symbolů ochranných známek na obalu nebo v našich letácích, víte, že produkty jsou navrženy podle nejnovější technologie, a tím zajišťují pro uživatele vynikající suchost.

Attends navrhuje a vyrábí své produkty podle nejnovější technologie. To znamená, že výrobky obecně tvoří duální jádro s přijímací vrstvou. Přijímací vrstva je vrstva, která jako první přichází do styku s močí. Tato vrstva podporuje vstřebávání moči a její rychlou distribuci do savého jádra níže. Přijímací vrstva distribuuje moči na přední a zadní straně vložky a poskytuje lepší ochranu proti protečení tím, že snížuje množství moči na povrchu vložky. Má schopnost zvládnout několik výronů moči bez ovlivnění sací schopnosti.

Duální jádro se skládá z horní a dolní části. Obě vrstvy obsahují vlákna - chmýří a superabsorbent. Horní jádro obsahuje větší množství superabsorbentu a dolní obsahuje množství chmýří, které poskytuje vyšší absorpční schopnost tam, kde je to potřeba - uprostřed vložky. Dolní jádro má větší množství vláken - chmýří a méně superabsorbentu, ale stále může absorbovat a uzamknout vlhkost v celém jádru.


Diskrétní

Produkty Attends jsou navrženy tak, aby diskrétní.

Attends může být opravdu diskrétní díky klíčovým technologiím, které se zaměřují na design výrobků: není nutné pro velké výrobky, které využívají příliš materiálu v případě, že jádro dělá to, co má dělat.

To je také důvod, proč jsou produkty Attends obecně malé a opravdu tenké. Jejich jádro obsahuje aktivní zóny s vyváženou koncentrací vláken - chmýří a superabsorbentu. Objemné výrobky jsou skutečně minulostí. Snímky zachycují produkty, jejichž účelem je poskytnout stejnou úroveň ochrany močové inkontinence. Produkty Attends Soft jsou navrženy v souladu s moderní dvoujádrovou technologií, zatímco produkty Attends Contours jsou více tradiční (větší produkty).

Produkty Attends tedy umožňují diskrétní nošení, lze si je vzít s sebou a po použití vyhodit. Produkty Attends jsou malé, tenké a diskrétní, vejdou se do menších balení a to znamená, že je potřeba méně obalového materiálu a následně méně komunálního odpadu. To vše má mnoho dalších příznivých důsledků: nižší nároky na dopravu, skladování a to i v domácnostech uživatelů.

Dalším důležitým aspektem pro diskrétnost je použití barev a tisků. Attends používá barvy a tisky pro své produkty, ale jsou obecně omezeny na minimum, aby se dále zajistila diskrétnost. Pomáhají s identifikací výrobku.

A konečně, všechny produkty Attends jsou vybaveny přírodní ochranou proti zápachu - Natural Odour Protection, která snižuje riziko vzniku nepříjemných pachů, a to bez jakýchkoliv přísad, jako jsou parfémy. Superabsorpční polymery v jádru výrobku uzamknou moči uvnitř jádra a tím brání tvorbě amoniaku, pH výrobků s Quick – Dry zůstává na nízké úrovni, slouží tak jako prevence růstu nežádoucích bakterií.

Kombinace zabraňující vznik nepříjemných pachů. Poznáte to následujícím symbolem:

Kombinace designu, výběr materiálů a Natural Odour Protection produktů Attends, tvoří příslib diskrétnosti.