Chris - inkontinence močového měchýře a stolice

Chris - inkontinence močového měchýře a stolice

Christian, 54 let

Nějak jsem si neuvědomil, že inkontinence se týká močového měchýře i střev, takže jsem se úplně zhrozil, když jsem zjistil, že trpím “dvojí inkontinencí”. Bylo to pro mě tak strašné, že jsem z toho měl deprese, začal se léčit a chodit na terapie.

Zpřetrhal jsem všechny vazby s přáteli a kolegy. Stal se ze mně samotář. Nechtěl jsem s nikým mluvit. Něchtěl jsem, aby o tom někdo věděl. Uzavřel jsem se do sebe. Byl jsem jen doma, s hlubokými, temnými depresemi.

Když jsem kontaktoval firmu Attends, ani jsem nevěděl, co od toho očekávat, ale nabídli mi přesně to, co jsem potřeboval. Poradili mi, kde najdu odbornou pomoc a doporučili různé výrobky, které by mi pomohly inkontinenci zvládnout. Bylo moc fajn, že jsem si mohl výrobky vyzkoušet a sám se přesvědčit, že jsou spolehlivé a pohodlné.

Jak mi společnost Attends pomohla?

Dali mi přátelské, osobní rady po telefonu, abych se dozvěděl o inkontinenci něco víc, dali mi tipy, jak ji zvládat, pomohli mi najít výrobky, které by pro mě byly nejlepší a doporučili mi, co si o inkontinenci můžu přečíst v tištěné podobě i na internetu.

Navždy mi změnili mi život k lepšímu!

Teď už se nebojím chodit ven. Nebojím se chodit do společnosti. Dokonce už můžu zase pracovat. Díky Attends mám zpátky svůj život. Děkuji!

podobné články

zobrazit vše

aktuální články

zobrazit vše