Vložky

Společnost Attends nabízí širokou škálu vložek Attends Soft pro malé až větší úniky moči. Dochází u vás k úniku moči při smíchu, kašli, cvičení nebo prostě jen tak? Pak jsou tyto výrobky ideální každodenní volbou. Najdete je v různých tvarech, délkách a absorpčních schopnostech, takže si můžete najít ten správný produkt pro vás.
Vložky Attends Soft jsou diskrétní, takže jsou méně nápadné i pod přiléhavým oblečením. Vysoce absorpční jádro vám pomůže zůstat v suchu, bezpečí a jistotě. Pro aktivní život s pocitem bezpečí a kontroly.

Quick-Dry
Pro rychlou absorpci a sucho.
Quick-Dry je sací vrstva umístěná přímo pod horní vrstvou, kudy se moč dostává do pomůcky. Rychle odvádí moč pryč od pokožky do savého jádra a zabraňuje návratu moči na povrch. Zvládne několik výronů moči, aniž by to ovlivnilo fungování pomůcky, čímž zajišťuje ochranu uživatele před únikem moči a zároveň suchou pokožku..
Super Soft vrchní vrstva
Super Soft.
Super Soft vrchní vrstva má hedvábně měkký povrch, což je důležité pro pokožku. Má hydrofilní vlastnosti, které umožňují moči rychle projít do přijímací vrstvy a pak do absorpčního jádra..
Aktivní zóna
Tam, kde je potřeba největší absorpce.
Aktivní zóna je název pro střední část pomůcky (také označovanou jako Mid-50), která obsahuje relativně vysoké procento absorpčního materiálu (buničiny a SAP) ve srovnání s okraji (přední a zadní část) pomůcky. Obecně se uznává, že „bod močení“ se nachází ve středu pomůcky, a proto je v této části potřeba vysoké absorpce.
100% Prodyšnost
Pro komplexní vzdušnost.
Prodyšný materiál má schopnost propouštět vzduch. Použití tohoto materiálu pomáhá, aby byla pokožka vystavena vzduchu, který může stimulovat zdraví pokožky, aniž by docházelo k úniku moče.
Ochrana proti zápachu
Chrání vás před nepříjemnými pachy.
SAP obsažený v savém jádru pomůcky pohlcuje moč a znemožňuje její návrat na povrch pomůcky, čímž snižuje riziko jejího úniku. Čím účinněji je moč uzamčena uvnitř jádra, tím menší je riziko tvorby amoniaku. Amoniak vzniká při kontaktu moči s kyslíkem a způsobuje nepříjemný zápach.
Jednotlivě balené
Pro zvýšenou hygienu a diskrétnost.
Tyto výrobky jsou jednotlivě zabalené v obalu z netkané textilie, který chrání pomůcky před prachem či špínou po otevření obalu. Navíc tento obal zakrývá nápisy a označení na vložce, což zajišťuje ještě vyšší diskrétnost pro uživatele.
Hodnota pH 
Pro extra ochranu pokožky.
Technologie jádra s přijímací vrstvou vlnitých vláken pomáhá zaručit nízké pH, které je podobné pokožce. To pomáhá chránit pokožku a zajišťuje lepší zdraví pokožky.
Nastavit sestupně