Podložky

S Attends Soft se cítíte bezpečně - den za dnem. Attends Soft jsou savé a obzvláště diskrétní vložky, které byly speciálně vyvinuty pro citlivou pokožku. Jsou vhodné při velmi lehké až těžké ochablosti močového měchýře. Vložka Attends Lady Night Pad 6 je měkká, velmi savá vložka určená pro ženy. Díky širší zadní části zajišťuje zvýšenou ochranu během noci.
Attends Soft můžete nosit ve vlastním přiléhavém spodním prádle. Všestranná prodyšnost a velmi měkká vrchní vrstva bez potisku vám umožní cítit se pohodlně v každodenním životě. Vložky jsou
k dispozici v různých velikostech a savostech, takže si můžete vybrat přesně ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Doporučujeme také Attends Lady Night Pad 6 pro extra ochranu během noci.
Níže si můžete vyhledat vhodný produkt odpovídající vašim potřebám nebo nás můžete kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy či potřebujete další pomoc.

Ochrana proti zápachu

Chrání vás před nepříjemnými pachy.

SAP obsažený v savém jádru pomůcky pohlcuje moč a znemožňuje její návrat na povrch pomůcky, čímž snižuje riziko jejího úniku. Čím účinněji je moč uzamčena uvnitř jádra, tím menší je riziko tvorby amoniaku. Amoniak vzniká při kontaktu moči s kyslíkem a způsobuje nepříjemný zápach.

Navigace
Filtr parametrů
Zobrazit velikost

9 nalezených položek

Nastavit sestupně
 1. Lehká
  Attends For Men 1 Kapsy pro muže
 2. Lehká
  Attends For Men 2 Kapsy pro muže
 3. Lehká
  Soft 0 Ultra Mini Vložky
 4. Lehká
  Soft 1 Mini Vložky
 5. Lehká
  Soft 1 Mini Long Vložky
 6. Lehká
  Soft 2 Normal Vložky
 7. Lehká
  Soft 3 Extra Vložky
 8. Lehká
  Soft 4 Maxi Vložky
 9. Lehká
  Soft 4 Super Vložky
 10. Střední
  Soft 5 Vložky
 11. Střední
  Soft 6 Vložky