Natahovací kalhotky

Attends Pull-Ons jsou měkké a diskrétní kalhotky pro muže i ženy. Tyto pomůcky jsou navrženy tak, aby se daly nosit jako skutečné spodní prádlo a perfektně padly. Pull-Ons jsou k dispozici v široké škále velikostí a absorpčních schopností, takže můžete najít ten správný produkt pro své tělesné proporce a stupeň inkontinence.

Vyšší komfort nošení – každý den.
Víme, že uživatelé oceňují diskrétnost. Proto se naše kalhotky, díky širokému, elastickému a měkkému pasu, pohodlně přizpůsobí vašemu tělu. Jejich nošení je diskrétní i pod přiléhavým oblečením.

Kalhotky jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který je šetrný k pokožce, poskytuje všestranný komfort a vysoce absorpční dvojité jádro poskytuje dokonalý pocit bezpečí – pro aktivní každodenní život.

Quick-Dry
Pro rychlou absorpci a sucho.
Quick-Dry je sací vrstva umístěná přímo pod horní vrstvou, kudy se moč dostává do pomůcky. Rychle odvádí moč pryč od pokožky do savého jádra a zabraňuje návratu moči na povrch. Zvládne několik výronů moči, aniž by to ovlivnilo fungování pomůcky, čímž zajišťuje ochranu uživatele před únikem moči a zároveň suchou pokožku..
Aktivní zóna
Tam, kde je potřeba největší absorpce.
Aktivní zóna je název pro střední část pomůcky (také označovanou jako Mid-50), která obsahuje relativně vysoké procento absorpčního materiálu (buničiny a SAP) ve srovnání s okraji (přední a zadní část) pomůcky. Obecně se uznává, že „bod močení“ se nachází ve středu pomůcky, a proto je v této části potřeba vysoké absorpce.

 

100% Prodyšnost
Pro komplexní vzdušnost.
Prodyšný materiál má schopnost propouštět vzduch. Použití tohoto materiálu pomáhá, aby byla pokožka vystavena vzduchu, který může stimulovat zdraví pokožky, aniž by docházelo k úniku moče.
Ochrana proti zápachu
Chrání vás před nepříjemnými pachy.
SAP obsažený v savém jádru pomůcky pohlcuje moč a znemožňuje její návrat na povrch pomůcky, čímž snižuje riziko jejího úniku. Čím účinněji je moč uzamčena uvnitř jádra, tím menší je riziko tvorby amoniaku. Amoniak vzniká při kontaktu moči s kyslíkem a způsobuje nepříjemný zápach.
Navigace
Filtr parametrů
Stupeň savosti
Stupeň inkontinence
Zobrazit velikost

15 nalezených položek

Stránka
Nastavit sestupně