Frequently Asked Questions

FAQ Banner
Do you have a question? Someone else might have had the exact same one. Let's find out.

Nejnovější často kladené otázky

10 Výsledky

Ne, slabost močového měchýře se může objevit také v mladším věku, například po porodu nebo během menopauzy. Proto jsou také ženy postiženy častěji než muži. Celkově je slabost močového měchýře běžná, takže nejste sami.

Hygienické vložky jsou vhodné pro menstruaci, ale ne pro slabost močového měchýře. Pouze speciální produkty jako Attends Soft mohou bezpečně zachytit moč a zápach.

Hygienické vložky Attends Soft jsou tenké a nenápadné a jsou upevněny ve spodním prádle. Jsou docela diskrétní na nošení i pod přiléhavým oblečením.

Výrobky Attends byly testovány nezávislým dermatologickým institutem a shledány šetrnými k pokožce.
Attends Soft kombinuje savost a suchost s příjemným hedvábně měkkým povrchem. Neobsahují parfémy ani dráždivé látky. Proto jsou zvláště vhodné pro citlivou pokožku a alergiky. Latex zdarma.
Diskutujte o své slabosti močového měchýře se svým lékařem. Pokud je k dispozici předpis („předpis“), mohou být vybrané produkty Attends proplaceny.

Za náhradu inkontinenčních produktů na předpis se účtuje spoluúčast (poplatek za recept) ve výši 10% nákladů, maximálně do výše 5 eur měsíčně.

Vzhledem ke své povaze jsou běžné hygienické vložky vhodné pro menstruaci a ne pro slabost močového měchýře nebo inkontinenci moči. Inkontinenční výrobky absorbují větší množství moči v krátkém čase díky silnému absorpčnímu jádru se superabsorbentem. Hygienické vložky jsou naopak vhodné pouze pro menší množství menstruační krve. “

Na začátku každé léčby je diagnóza od vašeho praktického lékaře. Ten vám sdělí příčinu vaší slabosti močového měchýře nebo inkontinence a umožní vám zvolit vhodné možnosti léčby. Viz také Trénink pánevního dna.""

Který produkt Attends je pro mě vhodný? Pomocí našeho vyhledávače výrobků najdete ten správný výrobek s vhodnou savostí a velikostí. Rádi vám také poradíme po telefonu - přejděte na stránku Kontaktujte nás