Podložky

S Attends Soft se cítíte bezpečně - den za dnem. Attends Soft jsou savé a obzvláště diskrétní vložky, které byly speciálně vyvinuty pro citlivou pokožku. Jsou vhodné při velmi lehké až těžké ochablosti močového měchýře. Vložka Attends Lady Night Pad 6 je měkká, velmi savá vložka určená pro ženy. Díky širší zadní části zajišťuje zvýšenou ochranu během noci.
Attends Soft můžete nosit ve vlastním přiléhavém spodním prádle. Všestranná prodyšnost a velmi měkká vrchní vrstva bez potisku vám umožní cítit se pohodlně v každodenním životě. Vložky jsou
k dispozici v různých velikostech a savostech, takže si můžete vybrat přesně ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Doporučujeme také Attends Lady Night Pad 6 pro extra ochranu během noci.
Níže si můžete vyhledat vhodný produkt odpovídající vašim potřebám nebo nás můžete kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy či potřebujete další pomoc.

Vyberte velikost :

PodložkyPodložky

Výhody

Ochrana proti zápachu

Chrání vás před nepříjemnými pachy.

SAP obsažený v savém jádru pomůcky pohlcuje moč a znemožňuje její návrat na povrch pomůcky, čímž snižuje riziko jejího úniku. Čím účinněji je moč uzamčena uvnitř jádra, tím menší je riziko tvorby amoniaku. Amoniak vzniká při kontaktu moči s kyslíkem a způsobuje nepříjemný zápach.