Zdraví pokožky

Produkty Attends jsou testovány a schváleny pro zajištění zdravé pokožky Institutem aplikovaného dermatologického výzkumu proDERM, Hamburk, Německo.

Lidé, kteří potřebují pomůcky pro inkontinenci, je velmi často používají 24 hodin denně. To znamená, že pokožka je neustále v kontaktu s povrchem pomůcek. Proto je tak důležité vybírat materiály šetrné k pokožce. Ale ještě důležitější je, že pokud inkontinenční pomůcka zanechá pokožku mokrou, může to způsobit její podráždění nebo dokonce i její poškození, což vede k nespokojenosti uživatele a potenciálně vysokým nákladům na poskytovanou péči.

Základní technologie inkontinenčních produktů Attends přináší uživateli vynikající ochranu před únikem moče a zajištění suché pokožky. Výsledky testování proDERM (test suchých a mokrých náplastí a hodnocení při používání) ukazují, že výrobky Attends fungují velmi dobře ve vztahu ke zdraví pokožky.
To je důvod, proč Institut proDERM udělil pomůckám Attends pečeť certifikátu kvality.*

Žena v tílku se sluchátky na uších drží ruku. Je u moře / na pláži.Žena v tílku se sluchátky na uších drží ruku. Je u moře / na pláži.Žena v tílku se sluchátky na uších drží ruku. Je u moře / na pláži.

Pečeť musíme obhajovat každý den...

Z továrny Attends ve švédském Aneby každý den odejde 25 plných nákladních vozů produktů, které budou doručeny zákazníkům po celé Evropě. Abychom udrželi naše vysoké standardy kvality, sledujeme každou stížnost na výrobek, která se nám vrací. Všechny stížnosti týkající se zdraví pokožky našich uživatelů jsme smluvně povinni sdílet s Institutem proDERM.

To vytváří plnou transparentnost mezi Attends a proDERM. Pokud by došlo k nárůstu stížností na zdraví pokožky souvisejících s konkrétní kategorií produktů nebo dodávkou, proDERM očekává důkladné sledování a nápravu problému.

ProDERM  Těsnění pro testovanou snášenlivost s pokožkou; dermatologicky testovánoProDERM  Těsnění pro testovanou snášenlivost s pokožkou; dermatologicky testovánoProDERM  Těsnění pro testovanou snášenlivost s pokožkou; dermatologicky testováno
Jsme hrdí na to, že od začátku kontaktu mezi Attends a proDERM (červen 2010) nebylo potřeba žádných nápravných opatření.

Kliknutím na odkaz níže zobrazíte další informace a stáhnete si dokument proDERM.

proDERMSupportDocument.pdf