Kalhotky s fixačním pásem

Attends Flex je řada kalhotek s fixačním páskem typu "vše v jednom" určených pro zvládání těžké inkontinence. Snadno se používají, mají flexibilní fixační systém, který umožňuje pásek těsně obepnout kolem pasu před nasazením pomůcky. Vysoce absorpční jádro pomáhá snižovat riziko úniku, poskytuje ochranu proti zápachu a zajišťuje výjimečný pocit sucha.

Vyberte úroveň inkontinence:

×
Lehká inkontinence je stav, kdy dochází k malým kapkám nebo výronu moči. Středně těžká inkontinence je taková, při níž dochází k malým nebo někdy i větším výronům moči. Těžká inkontinence je, když vylučujete větší množství moči a/nebo stolice.

Vybrat úroveň absorpce:

×
Čím vyšší číslo, tím více výrobek absorbuje. Náš systém číslování je od 0 do 10.

Vyberte velikost:

×
Kalhotky s fixačním pásemKalhotky s fixačním pásem

 1. Těžká
  Flex 8 S Kalhotky s fixačním pásem
 2. Těžká
  Flex 8 M Kalhotky s fixačním pásem
 3. Těžká
  Flex 8 L Kalhotky s fixačním pásem
 4. Těžká
  Flex 8 XL Kalhotky s fixačním pásem
 5. Těžká
  Flex 9 S Kalhotky s fixačním pásem
 6. Těžká
  Flex 9 M Kalhotky s fixačním pásem
 7. Těžká
  Flex 9 L Kalhotky s fixačním pásem
 8. Těžká
  Flex 9 XL Kalhotky s fixačním pásem
 9. Těžká
  Flex 10 S Kalhotky s fixačním pásem
 10. Těžká
  Flex 10 M Kalhotky s fixačním pásem
 11. Těžká
  Flex 10 L Kalhotky s fixačním pásem
 12. Těžká
  Flex 10 XL Kalhotky s fixačním pásem
Výhody
Quick-Dry
Pro rychlou absorpci a sucho.
Quick-Dry je sací vrstva umístěná přímo pod horní vrstvou, kudy se moč dostává do pomůcky. Rychle odvádí moč pryč od pokožky do savého jádra a zabraňuje návratu moči na povrch. Zvládne několik výronů moči, aniž by to ovlivnilo fungování pomůcky, čímž zajišťuje ochranu uživatele před únikem moči a zároveň suchou pokožku..
Aktivní zóna
Tam, kde je potřeba největší absorpce.
Aktivní zóna je název pro střední část pomůcky (také označovanou jako Mid-50), která obsahuje relativně vysoké procento absorpčního materiálu (buničiny a SAP) ve srovnání s okraji (přední a zadní část) pomůcky. Obecně se uznává, že „bod močení“ se nachází ve středu pomůcky, a proto je v této části potřeba vysoké absorpce.
100% Prodyšnost
Pro komplexní vzdušnost.
Prodyšný materiál má schopnost propouštět vzduch. Použití tohoto materiálu pomáhá, aby byla pokožka vystavena vzduchu, který může stimulovat zdraví pokožky, aniž by docházelo k úniku moče.
Ochrana proti zápachu
Chrání vás před nepříjemnými pachy.
SAP obsažený v savém jádru pomůcky pohlcuje moč a znemožňuje její návrat na povrch pomůcky, čímž snižuje riziko jejího úniku. Čím účinněji je moč uzamčena uvnitř jádra, tím menší je riziko tvorby amoniaku. Amoniak vzniká při kontaktu moči s kyslíkem a způsobuje nepříjemný zápach.
Hodnota pH 
Pro extra ochranu pokožky.
Technologie jádra s přijímací vrstvou vlnitých vláken pomáhá zaručit nízké pH, které je podobné pokožce. To pomáhá chránit pokožku a zajišťuje lepší zdraví pokožky.