Flex 9 L

Číslo produktu:
206850
Attends Flex 9 jsou plenkové kalhotky s fixačním pásem určené pro těžkou inkontinenci moče a / nebo stolice.
0,00 €
Skladem
SKU
Flex_9_Large-Bag_1x26_CZ-CZ
Stupeň inkontinence
Těžká
Stupeň savosti
8
9
10
Zobrazit velikost
S
M
L
XL
Package Type Name
Bag
Attends Flex 9 jsou plenkové kalhotky s fixačním pásem určené pro těžkou inkontinenci moče a / nebo stolice. Flexibilní systém fixace umožňuje pohodlně nasadit kalhotky kolem pasu, a to před jejich konečným upravením a upevněním. Elastický pas poskytuje přiléhavé a pohodlné nošení a zároveň zabraňuje únikům moče. Indikátor vlhkosti napomáhá správné péči o pacienta a ukazuje zdravotnickému personálu, kdy je třeba kalhotky vyměnit a tím zcela vyčerpat kapacitu.
 • Plenkové kalhotky s fixačním pásem určené pro těžkou inkontinenci moče a / nebo stolice.
 • Flexibilní fixační systém pro snadnou aplikaci.
 • Prodyšná spodní vrstva pro lepší pohodlí, diskrétnost a zdraví pokožky.
 • Dvojité superabsorpční jádro snižuje riziko protečení a udržuje pokožku suchou.
Tato pomůcka je určena pro osoby s omezenou nebo žádnou kontrolou nad svěrači. Skvělý produkt pro ty, kteří mají problém s nočním pomočováním a protékáním pomůcky.
Vlastnosti
 • Bílá prodyšná spodní vrstva pro lepší pohodlí, diskrétnost a zdraví pokožky.
 • Indikátor vlhkosti zajišťuje správnou ošetřovatelskou péči a je vodítkem pro případnou výměnu.
 • Díky elastické přední a zadní části pásu přilnou kalhotky lépe k tělu, čímž se snižuje riziko protečení.
 • Flexibilní systém fixace umožňuje pohodlně nasadit kalhotky kolem pasu, a to před jejich konečným upravením a upevněním.
 • Elastické okraje přilnou kolem končetin a tak snižují nebezpečí protečení.
 • Ochrané bariéry proti úniku moče.
 • Anatomicky tvarované jádro pro pohodlné nošení.
 • Superabsorpční jádro se savou vrstvou pro zvýšení ochrany proti úniku moče, pro suchost pokožky a ochranu proti zápachu.
 • Stupeň absorpce a velikost výrobku jsou vytištěny na vnější straně.

Jak to pomáhá

Aktivní zóna

Aktivní zóna

Aktivní zóna je název pro střední část pomůcky (také označovanou jako Mid-50), která obsahuje relativně vysoké procento absorpčního materiálu (buničiny a SAP) ve srovnání s okraji (přední a zadní část) pomůcky. Obecně se uznává, že „bod močení“ se nachází ve středu pomůcky, a proto je v této části potřeba vysoké absorpce.

Quick-Dry

Quick-Dry je sací vrstva umístěná přímo pod horní vrstvou, kudy se moč dostává do pomůcky. Rychle odvádí moč pryč od pokožky do savého jádra a zabraňuje návratu moči na povrch. Zvládne několik úniků moče, aniž by to ovlivnilo fungování pomůcky. Tímto zajišťuje uživateli ochranu před zpětným prosakováním a zároveň suchou pokožku.

Quick-Dry
100% Prodyšnost

100% Prodyšnost

Prodyšný materiál má schopnost propouštět vzduch. Použití tohoto materiálu pomáhá, aby byla pokožka vystavena vzduchu, který může stimulovat zdraví pokožky, aniž by docházelo k úniku moče.

Ochrana proti zápachu

SAP obsažený v savém jádru pomůcky pohlcuje moč a znemožňuje její návrat na povrch pomůcky, čímž snižuje riziko jejího úniku. Čím účinněji je moč uzamčena uvnitř jádra, tím menší je riziko tvorby amoniaku. Amoniak vzniká při kontaktu moči s kyslíkem a způsobuje nepříjemný zápach.

Ochrana proti zápachu
Hodnota pH

Hodnota pH

Technologie jádra s přijímací vrstvou vlnitých vláken pomáhá zaručit nízké pH, které je podobné pokožce. To pomáhá chránit pokožku a zajišťuje lepší zdraví pokožky.

proderm

Produkty Attends jsou testovány a schváleny jako šetrné k pokožce Institutem pro aplikovaný dermatologický výzkum proderm, Hamburg, Německo.

proderm

Příběhy uživatelů

Přečtěte si zkušenosti a tipy od lidí, kteří
používají naše produkty ve svém každodenním životě

Zpět na začátek