Natahovací kalhotky

Attends Pull-Ons 6 XS

Číslo produktu:
211960
Attends Pull-Ons 6 X-Small jsou jemné a diskrétní navlékací plenkové kalhotky připomínající spodní prádlo určené pro řešení střední až těžké inkontinence.
Stupeň inkontinence
Lehká
Těžká
Stupeň savosti
4
6
8
Zobrazit velikost
XS
S
M
L
XL
Package Type Name
Bag

Not what you're looking for?

Find the right product >

Attends Pull-Ons 6 X-Small jsou jemné a diskrétní navlékací kalhotky, které připomínají spodní prádlo. Jednorázové kalhotky lze snadno navléknout i svléknout a jsou navrženy tak, aby zvládaly střední až těžkou inkontinenci. Skvělý tvar Attends Pull-Ons Attends zajišťuje perfektní pohodlí. Vysoce savé jádro chrání před únikem a zápachem, pro aktivní život s pocitem bezpečí.
  • Bílá spodní vrstva připomínající textil pro zvýšené pohodlí a diskrétnost.
  • Snadno se navlékají a svlékají jako spodní prádlo.
  • Anatomický tvar a pocit sucha
  • 100% prodyšné pro maximální pohodlí.
  • Technologie Maxi Comfort. elastické pas s ultrazvukovým lepením.
  • Superabsorpční jádro uzamkne tekutinu i zápach uvnitř.
Attends Pull-Ons jsou navrženy pro aktivní lidi, kteří chtějí diskrétní a pohodlné kalhotky, které vypadají jako spodní prádlo.
FEATURES
  • Technologie ultrazvukového lepení bez lepidla pro vyšší jemnost.
  • Jemné postranní bariéry redukují riziko protečení.
  • Dvojité jádro s akviziční vrstvou poskytuje zvýšenou savost ve středu pomůcky, což pomáhá snižovat riziko protečení a udržuje pokožku suchou.
  • Plně elastický pas pro maximální přiléhavost k tělu.

Jak to pomáhá

Aktivní zóna
Aktivní zóna

Aktivní zóna

Aktivní zóna je název pro střední část pomůcky (také označovanou jako Mid-50), která obsahuje relativně vysoké procento absorpčního materiálu (buničiny a SAP) ve srovnání s okraji (přední a zadní část) pomůcky. Obecně se uznává, že „bod močení“ se nachází ve středu pomůcky, a proto je v této části potřeba vysoké absorpce.

100% Prodyšnost

100% Prodyšnost

Prodyšný materiál má schopnost propouštět vzduch. Použití tohoto materiálu pomáhá, aby byla pokožka vystavena vzduchu, který může stimulovat zdraví pokožky, aniž by docházelo k úniku moče.

100% Prodyšnost
Ochrana proti zápachu
Ochrana proti zápachu

Ochrana proti zápachu

SAP obsažený v savém jádru pomůcky pohlcuje moč a znemožňuje její návrat na povrch pomůcky, čímž snižuje riziko jejího úniku. Čím účinněji je moč uzamčena uvnitř jádra, tím menší je riziko tvorby amoniaku. Amoniak vzniká při kontaktu moči s kyslíkem a způsobuje nepříjemný zápach.

proderm

proderm

Produkty Attends jsou testovány a schváleny jako šetrné k pokožce Institutem pro aplikovaný dermatologický výzkum proderm, Hamburg, Německo.

proderm

Příběhy uživatelů

Přečtěte si zkušenosti a tipy od lidí, kteří používají naše produkty ve svém každodenním životě