Tvarované pleny

Attends Contours Regular 7

Číslo produktu:
201268
Attends Contours Regular 7 je řada anatomicky tvarovaných vložných plen určených pro těžkou inkontinenci moče a / nebo stolice.
Stupeň inkontinence
Těžká
Stupeň savosti
6
7
8
9
Package Type Name
Bag

Not what you're looking for?

Find the right product >

Attends Contours Regular 7 jsou anatomicky tvarované vložné pleny určené pro těžkou inkontinenci moče i stolice. Tato vložná plena je navržena tak, aby přiléhala k tělu, a tím poskytovala větší pohodlí a chránila proti úniku moče. Zvládne několik úniků moče, aniž by došlo ke snížení její účinnosti a pokožka tak zůstává velmi suchá. Indikátor vlhkosti zajišťuje správnou ošetřovatelskou péči a je vodítkem pro případnou výměnu vložné pleny.
 • Anatomicky tvarované vložné pleny určené pro střední a těžkou inkontinenci moče i stolice
 • Ochranné bariéry na okraji vložné pleny snižují nebezpečí protečení.
 • Spodní vrstva z polyethylenového materiálu.
 • Integrovaná ochrana proti zápachu snižuje riziko vzniku nepříjemného zápachu.
 • Používají se v kombinaci s fixačními kalhotami Attends.
Tato vložná plena je určena pro osoby bez kontroly nad svěrači. Attends Contours může pojmout několik obsahů močového měchýře.
FEATURES
 • Superabsorpční jádro se savou vrstvou pro zvýšení ochrany proti úniku moče, pro suchost pokožky a ochranu proti zápachu.
 • Bílá voděodolná spodní strana.
 • Indikátor vlhkosti zajišťuje správnou ošetřovatelskou péči a je vodítkem pro případnou výměnu.
 • Ochrané bariéry proti úniku moče.
 • Anatomicky tvarované jádro pro pohodlné nošení.
 • Stupeň absorpce výrobku je vytištěn na vnější straně

Jak to pomáhá

Quick-Dry
Quick-Dry

Quick-Dry

Quick-Dry je sací vrstva umístěná přímo pod horní vrstvou, kudy se moč dostává do pomůcky. Rychle odvádí moč pryč od pokožky do savého jádra a zabraňuje návratu moči na povrch. Zvládne několik úniků moče, aniž by to ovlivnilo fungování pomůcky. Tímto zajišťuje uživateli ochranu před zpětným prosakováním a zároveň suchou pokožku.

Ochrana proti zápachu

Ochrana proti zápachu

SAP obsažený v savém jádru pomůcky pohlcuje moč a znemožňuje její návrat na povrch pomůcky, čímž snižuje riziko jejího úniku. Čím účinněji je moč uzamčena uvnitř jádra, tím menší je riziko tvorby amoniaku. Amoniak vzniká při kontaktu moči s kyslíkem a způsobuje nepříjemný zápach.

Ochrana proti zápachu
Hodnota pH
Hodnota pH

Hodnota pH

Technologie jádra s přijímací vrstvou vlnitých vláken pomáhá zaručit nízké pH, které je podobné pokožce. To pomáhá chránit pokožku a zajišťuje lepší zdraví pokožky.

proderm

proderm

Produkty Attends jsou testovány a schváleny jako šetrné k pokožce Institutem pro aplikovaný dermatologický výzkum proderm, Hamburg, Německo.

proderm

Příběhy uživatelů

Přečtěte si zkušenosti a tipy od lidí, kteří používají naše produkty ve svém každodenním životě